Túto kategóriu začnem príspevkom z domova a to konkrétne z môjho najobľúbenejšieho mesta na Slovensku – z Košíc. Keďže je toto mesto vzdialené iba polhodinku cesty z Prešova, trávim tu pomerne veľa času, hlavne nákupmi a kávičkami so známymi.

Mesto má nádherné historické centrum, do ktorého sa zamiluje nie jedna duša s citom pre históriu a architektúru. Priamo v jeho strede sa nachádza divadlo a chrám sv. Alžbety, ktorý vás úplne ohromí. V centre je rovnako aj veľa možností kde si zájsť na kávu, obed či poobedňajší koláčik v pôvodných historických budovách. Reštaurácie a kaviarne v Košiciach sú preslávené obrovskými sklenenými oknami, z ktorých vidno priamo na Hlavnú ulicu a máte tak možnosť si vychutnať svoj čas pri kávičke s nádherným výhľadom.

Počas našej návštevy sme samozrejme prešli a trochu využili Hlavnú ulicu na fotky. Počasie nám doprialo, ľudia boli menej zvedaví ako v Prešove, že napr. prečo stojím v strede električkovej koľaje a pózujem a cítila som sa naozaj skvelo! Myslím, že to je aj z fotiek cítiť.

Celkom sranda bola, keď som sa postavila na stĺpik a mala som sa tváriť ako socha, pretože sme nechceli iba také mainstream fotky pred divadlom. Vtedy sa už ľudia obzerali, že čo to za šialenú ružovú expertku lezie na stĺpik v meste a dokonca v sukni! Dosť ma to rozosmialo, a ešte viac mi to pridalo k mojim positive vibes. Mám dosť veľkú výhodu, že v tomto nie som taká hanblivka a neschovávam sa hneď keď na mňa pozrie čo i len jeden človek keď fotíme. Síce nie som rada stredobodom pozornosti, ale pri fotení sa od toho nejako už viem odosobniť, pretože si uvedomujem, že ak nevystúpim zo svojej komfortnej zóny a neukážem “čo vo mne je”, fotky budú stáť za nič.

A toto nie je všetko. Čoskoro však na blogu pribudne príspevok, ktorý ti objasní hlavný dôvod našej návštevy Košíc a ver mi, že sa máš na čo tešiť!

PS: Nápovedu nájdeš na mojom instagrame.

s láskou
Karinka