Deň žien je sviatok, na ktorý by sa rozhodne nemalo zabúdať. V tento deň sa v Prešove sa uskutočnil 3. ročník Svadobnej výstavy, ktorej som sa zúčastnila ako modelka aj ja. Tejto udalosti však predchádzalo jedno krásne cukríkové fotenie luxusných svadobných župaov a svadobných krabičiek pre @sandritta_decor.

Bola to pre mňa úžasná skúsenosť! S dievčatami sme si úplne sadli a počas celého dňa sme sa veľa nasmiali a dobre porozprávali. O to, aby sme vyzerali ako princezné, sa postaralo veľa šikovných žien, ktoré by som mohla tak naozaj do neba vynesiem kvoli ich super povahám a profesionálnemu, no príjemne priateľskému prístupu k práci. Vlásky nám natočila úžasná @iam_maia_studio , ktorá sa však špecializuje primárne na farbenie a tónovanie vlasov a je v tom široko-ďaleko najlepšia! O dokonalý makeup, ktorým nám podškrtla črty tváre a zvýraznila ženskú krásu, sa postarala talentovaná makeup artistka @denisa_biros ktorá je svojej práci oddaná už vyše 7 rokov. Na profi fotkách a postprodukcii má zásluhu @fotostudio.elli.photography s ktorou som síce fotila prvý, no verím, že nie posledný krát. O celkový styling, dekorácie, županiky a všetko ostatné sa postarala najmilšia majiteľka salónu, akú poznám s úžasným vkusom @sandritta_decor . Jahôdky máčané v čokoláde nám sprostredkovali @fruity_bar_mimka a najchutnejšie donutky sú z @donutshoppo .

O nechtíky sa mi stará @sofiii.nails

Celý tým, ktorý sa na tomto fotení podieľal bol čisto ženský, čo len dotváralo atmosféru príjemného dievčenského odpoludnia. Takto nejak si predstavujem svoj svadobný deň. V rukách profesionálok, kamarátok a pri pohári rúžového vína alebo sladkom donute!

Na svadobnej výstave, ktorá sa uskutočnila už po tretíkrát v Prešovskom PKO, nás bolo 11 modeliek a predvádzali sme šaty z 3 rôznych salónov (Svadobný salón Bianca, Svadobný salón Vivien, Sandritta decor ). Jednotlivé salóny prestavili ich nové kolekcie na ďalšiu svadobnú sezónu. V stories na mojom instagrame, ste mohli vidieť krátke videjká a nejaké fotky v šatách už spomínaných salónov. Bola to naozaj super skúsenosť môcť si to vyskúšať vyzerať ako nevesta rovno 3. krát!

Po prehliadke šiat zo svadobného salónu Sandritta decor s jeho majiteľkou ?
Nádherné šatičky zo salónu Sandritta Decor
S babami v šatách zo svadobného salónu Bianca
@sara_juraskova, @karinkucha, @diana.jurcenkova, @sofia_takacova
Šaty zo svadobného salónu Vivien

Čo hovoríte na fotky zo sladkého fotenia? ?

Išli by ste sa pozrieť na takú svadibnú výstavu tiež? Či by to nebolo nič pre vás. ? Pokojne mi napíšte do komentárov.

S láskou
Karinka