V tomto článku som sa ti rozhodla ukázať moju najnovšiu závislosť a tou je nosenie saténových tielok primárne určených na spanie, normálne do mesta, alebo pokojne aj na formálne stretnutia. V lete sa každý sťažuje, že je horúco a väčšina ľudí sa uchýli k tielkam, šortkám, šatám alebo minisukniam. Často to však nevyzerá elegantne a síce sa ešte vždy podľa veku zaradzujem ku teenagerom, čo sa týka štýlu obliekania preferujem niečo úplne iné ako croptopy a teplákové kraťasy.

Ako už z môjho blogu a instagramu môžeš tušiť, mám elegantnejší štýl obliekania. Vyhýbam sa basic tričkám, veľkým logám a športovému oblečeniu mimo fitka.

Mám dievčenský/ ženský štýl, ale uvedomujem si, že nie každej žene sa to musí páčiť. A najmä tá moja povestná ružová. Skôr je to výnimka. Ale podľa nej ma už poznáte. Lenže viem, že sa tebe, aj keď čítaš môj blog, ružová páčiť nemusí a hľadáš tu len inšpiráciu. Preto som sa rozhodla dnešný článok urobiť v trochu inej farebnej kombinácii na akú ste odomňa zvyknutí. Chcem ti ukázať, ako môžeš aj ty vyzerať štýlovovo, hoci je vonku 35 stupňov a más na sebe saténové tielko, ktoré si kúpila v sekcii pri spodnom prádle/ spánok, bez toho, aby to komukoľvek čo i len napadlo. Samozrejme, treba mať určité hranice, ale fantázii sa medze nekladú. No stále to bude v mne blízkom elegantnom štýle.

1.

V tomto outfite si viem pokojne predstaviť “behať po meste” celý deň. Práve kvôli pohodlným topánkam, ktoré sú síce na opätku, ale ktokoľvek povedal, že opätky sú nepohodlné a bolia vás z nich nohy, len nemal obuté tie správne. Teda aspoň nie tieto! Za mňa to sú naozaj jedny z najpohodlnejších opätkov, ktoré vlastním.
V tomto outfite bežne chodím na stretká s kamoškami, posedieť na kávu alebo dobré víno. Je ideálny pre krásny letný horúci deň, ktorých síce toto leto veľa nebolo, ale zíde sa mať v zálohe aj takúto kombináciu.

 • Tielko/ Victoria’s secret
 • Kraťasy/Stradivarius
 • Opasok/Stradivarius
 • Topánky/Medicine

2.

Ďalšia moja kombinácia mi hrozne pripomína latino look , najmä kvôli šnurovacím topánkam a farebnej sukni. Paradoxne si však v týchto topánkach neviem predstaviť prejsť viac ako 20 krokov nie to ešte tancovať.
Outfit v tejto zostave by som volila len z auta niekde na letnú terasu, na drink a naspäť do auta. Ale farebne ma tento look veľmi baví. Určite je to niečo, čo by ste na mňa možno netipovali, ale bez problémov by som si to obliekla a cítila sa v tom pohodlne.

 • Tielko/H & M
 • Sukňa/Atmosphere
 • Topánky/Baťa
 • Sponky/ Ali

3.

Tak toto je čisto španielsky outfit! A hlavne typický pre toto leto. Ruku hore tá, ktorá nosila viac riflí ako sukní alebo kraťasov, pretože bola niekedy na obed zima na nevydržanie. A to bol prosím pekne koniec júla! No aspoňže nám teraz počasie doprialo trochu tepla.
Takto oblečená si viem predstaviť ísť aj niekde na párty. Aj keď majú síce sandálky vyšší opätok, vynikajúco sa v nich tancuje, pretože majú remienok aj okolo členka, čím ho fixujú.
No a top zaujme sám o sebe červenou farbou a jeho vyšívaným motívom, ktorý sa na módnom trhu ešte stále drží.

 • Tielko/Zara
 • Jeansy/Bershka
 • Topánky/Deichman

4.

Pastelové farby tu už sú nie jeden piatok a ja sa v nich cítim obzvlášť super. Nie sú výrazné, ale nádherne podškrtnú ženskosť a elegantnosť ich nositeľky. Toto tielko si ma získalo jednak farbou, ale aj príjemným materiálom a nezvyčajným strihom.
Lodičky sú taktiež pohodlné a mám rovnaké aj v černej, pretože to sú “statement pieces” , ktoré nosím na bežnej báze a určite by v šatníku žiadnej elegantnej slečny a dámy nemali chýbať lodičky v čiernej a telovej (prípadne svetlorúžovej) farbe.
V tomto outfite by som pokojne išla na meetingy, do banky a vybavovť úradné veci. či papierovačky.
Podľa mňa je veľmi elegantný, decentný a ženský.

 • Tielko/ Zara
 • Jeansy/Bershka
 • Topánky/CCC

5.

Samozrejme, to by som nebola ja, ak by som nepridala aspoň jeden mierne ružový look! Momentálne je mojím najobľúbenejším kúskom v šatníku tento top od VS, ktorý je neskutočne pohodlný! Za to naopak sukňa je z tvrdej rifloviny, čiže je trošku obtiažnejšie sa v nej hýbať, ale za to príjemne nerušene dotvorí celý ženský outfit.
Takto oblečená môžem ísť kamkoľvek a hneď vidno, že to som ja. Tá “ružová princezná instagramu”.

 • Tielko/ Victoria’s secret
 • Sukňa/ Reserved
 • Topánky/ CCC

PS: Aký je tvoj obľúbený kúsok v lete, alebo čo najradšej nosíš keď je horúco?

PPS: Daj mi vedieť, ako sa ti jednotlivé outfity páčili a či by si si niektorý aj vedela predstaviť na sebe. Prípadne mi do komentára napíš číslo otfitu, ktorý sa ti páčil najviac.

S láskou
Karinka