Každým dňom je von čoraz teplejšie a prirodzene nás to všetkých láka k vode. Zbaliť uterák, vodu, SPF … nezabudla som na niečo? Oh samozrejme! Plavky. Ale aké? dvojdielne, celé, nejaké zaujímavé… hmm a čo ak nemám žiadne pekné, či všetky sú staré? Veď dva roky sme poriadne nikam nešli… Kde však kúpim nové a kvalitné dámske plavky na poslednú chvíľu?

Mňa zachránil astratex.sk majú taký výber, že som si doslova nevedela vybrať. Eshop ide veľmi s dobou a to sa odzrkadľuje aj na moderných a trendy kúskoch. Či už ide o farbu, vzor či strih, každý si tam nájde to svoje. Veľkou výhodou bolo určite to, že plavky som si vedela nakombinovať podľa veľkostí (iný spodok a iný vrch) taktiež sú na stránke pekne a systematicky rozdelené a nečakala som na nich vôbec dlho na tretí deň boli už u mňa.

U mňa zvíťazili tieto modré – Alice, ( link na spodný diel TU) ktoré som už stihla aj vyskúšať a teda sedia ako uliate. Veľmi ma prekvapila vysoká kvalita, čo zvyčajne pri plavkách nevýba zvykom. Tieto plavky mi určite vydržia niekoľko sezón a nezľaknú sa chlóru, slanej vody, či tropického tepla. Všimnite si aj t prešívanie v zadu – urobí to krásnu postavu a dosiahne to efekt, že plavky naozaj sedia perfektne

Vybrala som si aj jeden béžový vršok – Dorota ideálny na opaľovanie, ktorý mi taktiež perfektne sadol, aj vďaka veľkostnej tabuľky na e-shope, podľa ktorej som vyberala.

Ak aj vy máte podobný problém s výberom plaviek a neviete nájsť tie správne, určite si pozrite výber na Astratex.sk určite vám niečo brnkne do nosa.

Navyše vám ku nákupu dámskych plaviek pribalia aj plavkové tašky a rôzne darčeky. Eshop Astratex ná nákup plaviek na leto vrelo odporúčam. Ja sa už neviem dočkať ako tie svoje vyvetrám pri mori na dovolenke.

S láskou
Karinka