Neviem aký názor zastávaš ty, či sa ti trend kožušinovej vesty páči alebo nie, no ja som si ho úprimne zamilovala! Jednak pre to, že už priam z fotky cítiť aká je príjemná hebká ale hlavne je v nej teplúčko. A čo viac vyzerá super! Výhodou je, že sa dá skombinovať s hocičím : sukňa, šaty, rifle, nohavice, opätky, tenisky, ruksak či kabelka. Čo sa mi však na týchto vestičkách páči najviac je, že sa môžete vyhrať s farbami a priniesť život do pochmúrnych farieb zimy. Ponuka je naozaj pestrá od bielej cez žltú, ružovú, tyrkysovú, červenú… a mnohé iné, vrátane čiernej a sivej ktorým by som sa v tomto prípade rozhodne vyhla. Áno je to klasika, nič tým nepokazíš, lenže skús sa pozrieť z okna. 98% ľudí má na sebe čierny alebo sivý, jednoducho tmavý kabát. Ak chceš splynúť s davom a vyzerať ako v myšom kožúšku tak prosím, ale neodporúčam. Táto vesta ti dá jedinečnú príležitosť sa tak nenútene odlíšiť od ostatných. Samozrejme, na farby treba odvahu, tak to už nechám na tvojom vlastnom uvážení, či sa na to cítiš.

Ja som už od minulého roka hľadala kožušinku v tejto farbe a bola som nešťastná, že sa mi ju nikde nepodarilo nájsť. Online som objednávať nechcela, predsa len je to celkom investícia a ak nekupujete pravú kožušinu tak nemáte istotu aká bude na dotyk a či budú chĺpky držať. Nechcela som totiž riskovať, že budem vyzerať ako vyplznuté kura už o pár týždňov od kúpy. Svoju “huňu” ako ju ja zvyknem volať som objavila čistou náhodou v Košiciach v butiku na železničnej stanici a to mi verte! Bola to láska na prvý pohľad. Iskričky v očiach, jednoducho som ju tam nemohla nechať. Och a tá hebkosť…! Karta, taška, zaplatené a bola moja.

Tým, že je to vesta, zvyčajne pod ňu nosím ružovú prípadne čiernu koženku. Najradšej ju kombinujem s čiernou kabelkou z fashion drug, prípadne s ruksačikom zo stradvarius a vysokými čižmami či už na opätku alebo nie. Na spodnej časti až tak nezáleží, lebo ako som spomínala dá sa skombinovať naozaj s hocičím. Momentálne mi prišli ako najlepšia voľba práve biele nohavice, ktoré zjemnili celý look.

V poslednej dobe je hlavne v zahraničí (ale pomaly to už prišlo aj k nám) trendy nosiť kožušinu s kožou, najmä to teda vidno v podobe kožených (v niektorých prípadoch latexových) nohavíc, ktoré sa priznám, že mám v šatníku aj ja. Úprimne netuším prečo som ich “potrebovala” mať v skrini, keďže sú lesklé a čierne = absolútne mimo môj štýl, ale dopadlo to tak, že som ich mala na sebe raz v Tatrách a to bolo všetko. Cítila som sa v nich poriadne nesvoja a hlavne ma znervózňovalo to večné vŕzganie a povedala som si, že nikdy viac! Máš aj ty taký trend, ktorý si skúsil/a a narozdiel od tvojich očakávaní to bolo hrozné? Čo to bolo? – napíš mi do komentára.

Kožušinka : Icones
Koženka: Bershka
Kabelka: Fashion drug
Nohavice: Bershka
Topáky: CCC