Za posledné dni obletelo svet niekoľko stovák ak nie tisícov fotiek z Met Gala. Ak ste si mysleli, že po lockdownoch začnú celebrity s jednotlivými outfitmi pozvoľna, ste na omyle. Doslova sa predbiehali ako o život kto zaujme viac. Tohtoročná téma bola v znamení americkej módy “In America: A Lexicon of Fashion” a doslova sa kreativite medze nekladli. Vybrala som si pre vás niekoľko lookov, ktoré ma zaujali či už v dobrom, alebo zlom slova zmysle.

Najvýraznejšie tohtoročné looky sa niesli v znamení trblietok, priesvitnosti, denimu, červenej a čiernej. Niekoľko ich ohúrilo, niekoľko pobúrilo a niektoré boli úplne nuda. Nechýbala ani klasika vo forme obleku či jednoduchých rób.

Na instagrame terazmôžete v stories hlasovať, ktorý look sa vám/páči nepáči a porovnať svoj názor s ostatnými.

TOP

Tohtoročný boj o najlepší look pre mňa vyhrala Kendall Jenner. Nádherný styling, šaty šperk, doladené jemným makupom a účesom. Nádherná, ženská, dychberúca. Doslova žiarila.

Anitta & Alexandre

Tento couple bol dokonalý. Nadčasovosť, elegancia, jednoduchosť, chémia, vibrácie, trendy… Mali všetko.

ČERVENÝ CELOK

Tieto all red looky vniesli do tohtoročného Met gala obzvláš veľký latino vibe. Osobne sa mi najviac páčila Eiza González práve kvôli decentnému no dychberúcemu ženskému looku.

POSOLSTVO

Tohtoročný Met gala sa neobišlo ani bez rób, ktoré dávajú jasne najavo názor, postavenie a príslušnosť k akej skupine sa celebrita hlási. Super vyjadrenie propagandy a možnosť dať na javo svoje stanovisko. Táto forma dresscode sa nedá zaradiť do Top alebo Not nakoľko jej zmysel zaujať je úplne z iného dovodu. Rozhodne to však patrí medzi extravagantné looky večera.

NOT

Ako býva zvykom svoje zastúpenie mali aj all black stylingy . Na tom by nebolo nič divné, pokým by all black neboli doslova do písmena od hlavy po päty. Aj zlá reklama je reklama, nakoľko tieto fotky obleteli svet ako prvé. Stretli sa však u viacerých s nepochopením.

Bolo však trochu viac nepochopených a nie veľmi lichotivých lookov, veď zhodnoťte sami.

Ktorý outfit sa vám páčil najviac a ktorý bol pravý opak? Napíšte mi do komentára. rčite nezabudnite zahlasovať v stories a pozrieť sa, ako sa páčili jednotlivé outfity iným!

S láskou
Karinka