Konečne sme sa dočkali a máme tu leto. S ním prichádzajú aj letné horúčavy, dovolenky, či letné párty. S tým ide ruka v ruke otázka čo na sebva. Preto ti prinášam prehľad top horúcich trendov na leto 2021, ktorými rozhodne zaujmeš.

VÝREZY

V lete nám je všetkým teplo, o tom žiadna. No ako vyzerať dobre, zároveň oblečene, ale aby nám nebolo horúco? Odpoveďou je tohtoročný trend v štýle výrezov. Či už na šatách, nohaviciach, košeliach, sukniach.. všade kde sa len dá. Pozor ale na to, aby to nepôsobilo lacno.

MINIKABELKY

Tento nepochopený, nepraktický ale za to veľmi cute trend nikam neodchádza. Minikabelky tú ostanú ešte minimálne toto leto. Popravde som tomuto trendu podľahla aj ja, ale mám zásadu, že sa mi tam musí zmestiť aspoň mobil a cardholder, do menšej už ozaj nepôjdem.


TOPÁNKY

S topánkami sa toto leto roztrhlo vrece. Nosiť sa bude všetko na nízkom opätku, mimoriadne obľúbené no zároveň najviac hejtované sú sandále, ktorým som popravde úplne prepadla. Sú mega pohodlné, ak majú pekné kožené prevedenie aj dobre vyzerajú. Avšak kombinovať ich je už trochu náročnejšie. Nosiť sa budú aj klasika mules, či flip flops, ktoré sa mne osobne bsolútne nepáčia a patria tak maximálne na pláž/kúpalisko ak vôbec. Radšej by som ich vymenila za nejaké pekné kožené šľapky s prekrížením. Rovnako si na svoje prídu aj zaväzovacie topánky, či klasické espardilky.

ZAVÄZOVACÍ TOP

Na zaväzovacie topy treba rozhodne odvahu, no sú horúcim hitom 2021. Ideálne budú na pláž, kúpalisko či večerný drink s kamoškam niekde na terase.

KOMPLETY

Či už nohavice a košeľa, sukňa a top – ak budú z rovnakého setu, nič tým nepokazíš. Super je, že v tomto prípade nemusíš vymýšľať s čím to skombinuješ ak sa ponáhľaš, no vieš to dopasovať aj s inými kúskami z tvojho šatníka. Mimoriadne obľúbené sú komplety, ktoré pôsobia ako pyžamo, či rôzne pestrofarebné prevedenia, no svoje miesto majú aj čierna a biela. Je už na tebe aký štýl, materiál či strih zvolíš. No týmto určite neurobíš toto leto krok vedľa.

Tak čo, ktorý trend sa ti páči najviac, prípadne ktorý by si si v žiadnom prípade na seba nedala?

S láskou
Karinka