Máme nové ročné obdobie, hoci chladné, no atmosférou najkrajšie zo všetkých. So zimou však prichádza aj dobre-známa otázka “čo na seba?”

Chcem vám pomôcť, preto vám prinášam zoznam najnovších trendov, ktoré sa budú nosiť túto zimu.

1. PUFF BUNDY

Veľké nadýchané a prešívané. Nejako takto budú vyzerať veľké páperové bundy, ktoré budeme vidieť počas nasledujúcich mesiacov. Ako vždy, na výber je z viacerých modelov ako len z typickej klasiky či už si zvolíš predĺženú, alebo skrátenú (crop) verziu, rozhodne pôjdeš s najnovšími trendmi. Najobľúbenejšie sú samozrejme v čiernom prevedení, no poľahky sa dajú nájsť v obchodoch aj svetlé či farebné kúsky.

2. TEDDY KABÁTY

Tieto mäkkulinké a teplé kožuchy samozrejme nie z pravej kožušiny, si svoje čestné miesto získali už minulý rok. Avšak sa stále držia vo vrchných priečkach najtrendy kabátov/kožuchov tejto zimy. Najoblúbenejšie sú klasické hnedé, alebo biele, no mimoriadnej poularite sa tešia aj farebné ako napríklad ružové, či mentolové. Pri tomto trende sa farbám medze nekladú.

3. ZAMAT

Materiálom zimy bude zamat. Uvidíme ho najmä na doplnkoch, kabátoch a šatách. Posledným módnym výstrelkom sú zamatové legíny, no na tie podľa môjho názoru treba oveľa väčšiu odvahu ako na kožené, ktoré sme mohli vidieť počas jesene. Čo na ne povieš?

4. FARBA: NUDE/ MASLOVÁ ŽLTÁ

Iste ste si už všimli, že v posledných týždňoch sa farby navôkol zjemnili. Zimu v móde som nemala rada, kvôli pochmúrnosti a tomu, že každý sa tlačil do tmavých farieb. Či to už bola čierna, tmavo-modrá, tmavo-zelená alebo šedá. Teraz však prichádzajú na scénu svetlé odtiene zo škandinávie, ktoré som si osobne veľmi obľúbila.

5. FAREBNÉ/TEDDY KABELKY

Čo takto rozbiť monotónny outfit výraznou kabelkou? Super nápad! Takto svoj jednofarebný outfit rýchlo oživíš a vďaka farebnej kabelke budeš nepriehliadnuteľná, najmä preto, že to je trochu ako päsť na oko. Avšak v zime 2020 je to ideálne riešenie! Na CZ/SK scéne však viac uvidíme teddy kabelky.

6. STRAPCE

Sukne, kabáty, kraťasy šaty, kabelky doplnky…všade kde sa dajú aj nedajú dať, budú strapce túto zimu prevládať. Mimoriadne obľúbené sú najmä štrasové strapce na šatách, ktoré pôsobia špeciálne vianočne a slávnostne.

Ringit - oblékni sa do štýlu

7. SVETRÍKY, KARDIGÁNY

Štrikované, farebné, kašmírové, vlnené, zapínacie, bez gombíkov… ako býva už zvykom, na výber je z mnohých materiálov, typov a farieb.

Verím, že ťa tento krátky prehľad posledných trendov inšpiroval, nájdeš si v tom niečo svoje, no nebudeš bezhlavo nakupovať všetky trendy, pretože stále to je o tvojom vlastnom štýle.

S láskou
Karinka