Ako lepšie začať nový týždeň než outfitovou inšpiráciou? Nakoľko je mojou srdcovkou, práve romantický – elegantný štýl, outfity sú navrhnuté v tomto duchu. Avšak viem, že niektoré z vás by ste sa chceli obliekať elegantnejšie, no možno sa na to necítite a elegantný outfit od hlavy po päty je pre vás šok. Preto som sa rozhodla, robiť každý pondelok inšpiráciu – “weekly wishlist” v podobe 2 outfitov. Jeden ultra elegantný, druhý viac športový, no predsa trochu elegantný a najmä ženský.

Romantický outfit

Šaty: MBYM https://www.aboutyou.sk/p/mbym/kose-ove-saty-melika-5791455
Kabelka: Pinko https://answear.sk/p/pinko-kozene-slapky-441209
Šľapky: Pinko https://gomez.eu/sk/product/pinko-love-classic-icon-v-quilt-1-cl-1p221z-y6xv

Pastelové patchvorkové šaty doplnené minimalistickými doplnkami nechajú pekne vyniknúť opálenú postavu. Vo verzii s pohodlnými šľapkami je to ideálny outfit na prechádzky po meste, no pokojne ich môžeš zameniť za sandálky na vysokom opätku a vyraziť na drink s kamoškami.

Športový outfit

Šaty: Adidas https://www.aboutyou.sk/p/adidas-performance/sportove-saty-6876266
Tenisky: Dior https://www.dior.com/en_int/products/couture-KCK222NGG_S12U-d-connect-sneaker-nude-technical-fabric
Kabelka: Marc Jacobs https://www.farfetch.com/sk/shopping/women/marc-jacobs-the-snapshot-crossbody-bag-item-16795260.aspx?storeid=9475

Športový look s jemným nádychom elegancie, je vhodný najmä pre slečny a dámy, ktoré chcú pôsobiť na úrovni no stále sa cítiť komfortne. Tento outfit by som zvolila na nákupy, “vybavovačky” po meste (nie však banka a iné inštitúcie), prechádzky do prírody, či neofrmálne športové udalosti.

Jednotlivé kúsky môžete nahradiť aj lacnejšími alternatívami z obchodov akými su Zara, H&M či im podobné. Častokrát sú ich kolekcie inšpirované práve luxusnými značkami.

Pokojne mi do komentára napíš akú inšpiráciu by si chcel/a vidieť , alebo ktorý kúsok mám skombinovať. Verím, že sa ti tento koncept bude páčiť a inšpruješ sa.

S láskou
Karinka